جنگ و گریز در انباری

جمعه گذشته، بجای استراحت در کنارخانواده،پس ازیک هفته کاری سخت،جهت باز سازی خرابکاری هایی که، عناصر موذی وخرابکار به حریم خصوصی انبار آذوقه وخرت وپرتهای کهنه بوجود آورده بودند،مجبور شدیم که یک بسیج خانواده ای تشکیل دهیم.درحین پاکسازی فضولات،یک فرد اطلاعاتی" همسایه"،از محل اختفای عنصرخرابکار،مارا مطلع کرد.اعضای خانواده با همکاری یک نیروی کمکی محلی،در یک حمله ناگهانی گاز انبری،باتجهیزات مدرن "جارو" خربکار را از پای در آوردند. و خرابکار متاسفانه مجالی پیدا نکرد تا برای خود وکیلی انتخاب ودر حضور اعضای منصفه از خود دفاع  کند.و بدین ترتیب ما توسط سازمان حمایت از حیوانات محکوم به قانون شکنی گردیدیم.و بیانیه ای توبیخی با یک درجه تخفیف بدین قرار ازآن سازمان محترم علیه ما صادر شد.

1-چرا از ترس گران شدن برنج،برنج مصرفی یکساله را خریده و انبار می کنید!!!بهتراست ،مثل قدیما مصرف روزانه را به روز تهیه کنید ، و اینهمه انبار را از برنج وحبوبات وووو پر نکنید!!!! ویخچال و فریزر را از گوشت و مرغ ووووو از ترس گرانی بابت برگشت حاجی ها،تا خرخره پر نکنید!!!!!!!

2- احتکار، گناه نابخشودنی  است.مصرف هر روزتان را همان روز تهیه کنید.

3- گرانی شایعه است.یه کوچه در یه محله ای هست ،که همه چیز اونجا ارزونه،می تونید از اونجا خرید کنید.آدرسشو نمی گیم که تبلیغ نشه.

4- لباسها ی کهنۀ یتان را انبار نکنید!!!اونارو به برادر یا خواهرکوچکتان بدهید بپوشه یا به کسی که نیاز داره بدید،بشرطی که لباسها آبرومند باشه.

5-اگر سهمیۀ غذایی پرندگان،خزندگان وچرندگان را به آنها برسانید ،می توانید یه زندگی مسالمت آمیز با تمام مخلوقات خدا داشته باشید،تا مورد شماتت دختران دل نازکتان قرار نگیرید.

6- چقدر زیباست وقتی کبوتران پشت پنجرۀ خونتون برای خوردن خرده نان جمع میشن وبغ بغو می کنند،و بابت تشکر به شیشۀ پنجره نوک می زنند.

7- یا در برکه و یا استخر پارک نزدیک خونتون،خرده نانتون را به ماهی ها،اردک ومرغابی ها  احسان می کنید،چه قشنگ دورتون جمع می شند وبا با ل با ل زدن وسروصدا درآوردن از شما تشکر می کنند.حیف نیست جونده ای که دنبا ل قوت لایموت خود شه،جانش را بگیری!!!!

 پنجشنبه 19 آذر روزسالگرد جهانی حقوق بشربود،تصور می کنم پیامبراسلام(ص) نمونه بارز حامی

حقوق بشر بود،تاریخ اسلام را همتون خوندید،نمونه های بسیاری از رافت ومهربانی پیامبر را نسبت به همۀ انسانها ازهردینی ومرامی وحتی حیوانات را خونده و شنیده اید،لذا آن حضرت را رحمت اللعالمین نامیدند،همتون خوب بیاد دارید که پیامبر اسلام(ص) با آن یهودی( اون موقع عکس نبودکه،با پاره کردن تمثا ل آن حضرت به ایشان توهین شود،بلکه با ریختن خاکستریا شکمبۀ گوسفند بر سر مبارکشان به اسلام و پیامبرش توهین می کرد)،چه عکس العملی نشان دادند.

پس از وقفۀ چند روزه اهانت آن یهودی ،وقتی پیامبر(ص) متوجه می شوند که بعلت بیماری نتونسته به اهانت ادامه دهد،به عیادتش میروند.

ولی من به خاطر جویدن عکس وکنابهاولباسهای مندرسم توسط یه جونده گرسنه ، با جارو به جانش می افتم.وای بر من!! وای بر من!!!

برای حسن ختام،جمله ای ازصفات عارفان را ازمقدمۀ" شرح گلشن راز" تالیف شیخ محمد لاهیجی را براتون هدیه می کنم،تا ببینید فرغ آنها با بعضی از مدعیان،از کجاست تا بکجا .

 

".....عارف واقعی کسی است که بر حقیقت فضاِیل ورذایل واقف گشته ومتحلی فضا یل و متخلی

از رذا یل گردیده، و آنقدر دارای صفای قلب شده،که نسبت بهر جانداری- تا چه رسد به انسان-

مهربان است و بحدی وسعت فکر و شرح صدر دارد که پیروان تمام ادیان را همدینان خود وجمیع

نژادهارا هم نژاد خود می داند....."

 

به بخشید گلایه واعتراض دخترم ،منواز سا ل 1340 در کرج به48 سا ل جلو آورد، تا اتفاقات هفته گذشته انباری مطرح شود ،تا من به گناه خود اعتراف واظهار ندامت کنم.تا شبی دیگر و به امید زندگی مسالمت آمیزدر کنارهم،شب بخیر.

/ 8 نظر / 39 بازدید
مریم علوی

سلام تو پست قبلی یه لحظه جو گرفت حس موشیت کردم !! در ضمن آقای دکتر کدوم گرونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه به شما هم اطلاعات غلط دادن؟ این همه وفور نعمت داریم میوه های ترکیه برنجای هند چرا نگران باشیم بابا بیخیال سخت نگیرین[پلک]

پزشک 78

شما متهم/مجرم/محکومید...این سه گانه برای این است که در راستای سرعت بخشی به امور در کشور ما هر سه عنوان یکجا نازل میشود تا وقت کسی گرفته نشود.

مجمع موش ها

شما چه طور تونستید اون موش کوچولو رو بکشید! کسی رو که بعد از مدتها یه خلوت پیدا کرده بود تا دور از همه زندگی کنه مطالعه کنه! چقدر از کتابهای کتابخونه ش تعریف می کرد! مدتها بود هیچی نخورده بود!!!!! اون از کجا می دونست اونجا خونه شماست در حالی که اونجا زندگی نمی کردید............ ما اومدیم تا شما رو با خودمون ببریم تا در دادگاه موشی محکومتون کنیم!!!!

کوثر

وقتی خونشو رو زمین دیدم....وقتی دیدم از نفس افتاد و مرد...وقتی دیدم که دیگه چشمای قشنگش به من نگاه نمی کنه! وقتی خونشو از رو بینیش پاک کردم و یه بوسه بر لپانش زدم!! هیچ حسی بهم دست نداد...وقت حالت تهوع داشتم[سبز]

مریم علوی

امان از این دخترای شمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا [گریه] عمو نبضگیررررررررررررررررررررررررررررررررررر

یاشار

وای چه جنایتی!!! موش می کشین؟ عکس شو پاره می کنین؟؟ کشتنه موشها از نرخ هلوکاست